Procesní inženýr, Zlín

ManpowerGroup s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Procesy znamenají řád a dodržování pravidel. Pokud si troufáte je nastavovat v rámci rostoucí výroby, může být místo nového procesního inženýra právě Vaše!

  • Budete se věnovat kontrole stávajících výrobních postupů a optimalizaci s uplatněním principů Lean managementu.

  • Budete spoluvytvářet technologické postupy i návody.

  • Pravidelně budete komunikovat s kolegy v Německu a spolupodílet se na zavádění projektů a výrobků.

  • Čeká na Vás kontrola výrobních zakázek i příprava výrobního reportingu OEE.

  • Nedílnou součástí Vaší práce bude i výrobní modul systému SAP, který budete optimalizovat a zavádět nové funkce v systému.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Zajistíme Vám maximálně příznivé podmínky pro to, abyste se mohl/a naplno věnovat své práci a aby Vás bavila.

  • Pro úspěšnou a snadnější adaptaci, Vám poskytneme řádné zaškolení.

  • Jako benefit od nás získáte 5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc.

  • Nabízíme Vám také příspěvek na stravování, čaj a kávu, příspěvek na penzijní připojištění a volnočasové aktivity.

  • Myslíme i na Váš odpočinek, a proto si můžete v rámci pracovní doby zajít na relaxační masáž.

  • A to není vše, můžete čerpat celkem až 29 benefitů!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Vystudoval/a jste SŠ/ VŠ technického směru a máte zkušenosti v oblasti řízení výroby, technologie a Lean managementu.

  • Práci s MS Office zvládáte levou zadní. Nutnost je pro Vás znalost systému SAP.

  • Jste samostatný/á a důsledný/á a máte velmi dobré komunikační schopnosti.

  • Ve firmě sice mluvíme česky, ale bez znalosti angličtiny na úrovni B2 se neobejdete.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Víte, co je pro Manpower ve světě práce nejdůležitější? Lidé jako Vy!

Staráme se o ně a víme, jak je práce v životě každého důležitá.

Hledáte jedničku v oblasti personálních služeb?

Už víte, co budete dělat?

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Beránková
Tel.: +420773769219
E-mail: poslat životopis