bezplatná infolinka

0800 365 801

Operátor výroby do kmeňa! Mzda 6,65 € na hodinu! Doprava zabezpečená! Množstvo ďalších výhod! (#p362)

MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď/dohodou
5,3 - 6,65 EUR/hod.- Základná mzda 5,30 €/hodina + mesačná variabilná zložka mzdy do maximálnej výšky 1,35€/hod. od začiatku nástupu = celková nástupná mzda je do 6,65€/hodina.
konzultant
Ľuboš Doruľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je úlohou operátora na danej pozícii?
  • Zabezpečovanie správneho nastavenia, chodu a obsluhu zariadenia.
  • Sledovanie prevádzky zariadenia a reakcia na akékoľvek možné poruchy.
  • Pravidelná kontrola stavu zariadenia a jeho následná údržba.
  • Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnostných a prevádzkových noriem pri práci so zariadením.
  • Nepretržitá prevádzka (12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov - rotácia v mesiaci).

Ponúkame nasledovné výhody:
  • Príplatky za zmennosť.
  • Výkonnostný a dochádzkový bonus.
  • Náborový a odporúčací bonus.
  • Príplatok za poobednú zmenu nad rámec zákona.
  • Ostatné zákonné príplatky.
  • Autobusová doprava na zmeny zo smeru Ilava.
  • Možnosti rastu a rozvoja.
  • Možnosť zvýšenia základnej hodinovej mzdy už po pol roku.
  • Výrobný bonus = ekvivalent 13. platu (leto a zima).
  • Nástupný bonus + Bonus za odporúčanie vhodného kandidáta.
  • Lístky na futbalové a hokejové zápasy.
  • EdenRed karta,
  • Stravovacie jednotky počas nevydávania stravy,
  • Mesačný pitný režim, ktorý býva mimoriadne navýšený počas letných mesiacov.

Sociálny program:
  • Výborná cena stravovania.
  • Príspevky pri životných udalostiach a jubileách a odpracovaných rokoch.
  • Príspevky na športové a kultúrne aktivity.
  • Darčekové poukážky.
  • príspevky zamestnávateľa na III.pilier.
  • Multisport karta.
  • Masáže pre zamestnancov.
  • Mimoriadne príspevky na zdravie zamestnancov pri dobrých hospodárskych výsledkoch.

Ak Ťa naša ponuka zaujala, nechaj nám svoj životopis na e-mailovej adrese [email protected] alebo nám zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 365 801. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Poskytovateľ riešení pre správu energií a dát v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Práca v nepretržitej prevádzke s 12-hodinovými zmenami, vrátane práce cez víkendy s rotáciou v priebehu mesiaca.
  • Udržiavanie dobrého zdravotného stavu.
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť vo vykonávaní pracovných úloh.
  • Základné počítačové schopnosti.
  • Schopnosť technického myslenia.
  • Motivácia a ochota neustále sa učiť nové veci.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt