Logo MS Construction Services, s.r.o.

Projektový manažér v stavebníctve

MS Construction Services, s.r.o.

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie (variabilná zložka). Výsledná výška mzda závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MS Construction Services, s.r.o. ponúka voľné pracovné miesto "Projektový manažér" v meste Humenné.

Pre nášho kolegu hľadáme stavebného projektového manažéra s praxou, ktorý sa bude aktívne spolupodieľať na pridelených projektoch od začiatku realizácie až po odovzdanie diela.

K hlavným úlohám, ktoré bude vykonávať, patrí:

- vykonávanie obhliadky stavieb, staveniska
- zameranie stavieb, staveniska
- komunikácia s dodávateľmi a zadávanie dopytov na vypracovanie cenových ponúk
- vyhodnocovanie cenových ponúk od dodávateľov
- vypracovanie a kontrola výkazov výmer v zmysle projektovej dokumentácie
- vypracovávanie rozpočtov a cenových kalkulácií – cenotvorba
- zabezpečovanie materiálového vybavenia na jednotlivé stavby (od objednania až po odovzdanie materiálu pracovníkom)
- kontrola projektovej dokumentácie
- zúčastňovať sa pravidelných kontrolných dní, spracovávať zápisy
- vykonávanie prác podľa pokynov nadriadeného

- podpora vedenia
- odborný rozvoj prostredníctvom školení
- priateľský kolektív
- dlhodobá perspektíva spolupráce
- priestor na sebarealizáciu a uplatňovanie vlastných nápadov
- firemné akcie

Pracovná ponuka je vhodná aj pre živnostníkov. Nebránime sa ani tejto forme spolupráce :) Nástup je možný ihneď.

Vaše životopisy posielajte na mailovú adresu [email protected]

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našou spoločnosťou.

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch našej spoločnosti.

Zaslanie životopisu pre zaradenie do výberového konania je podmienkou.

Už teraz sa na Vás tešíme :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci stavebný pracovník, prípravár stavieb, projektový manažér

Počet rokov praxe

2

Od nového kolegu očakávame:
- vzdelanie v oblasti stavebníctva
- skúsenosť na obdobnej pozícií (min. 2 roky)
- ovládanie postupnosti stavebných prác
- znalosť projektovej dokumentácie
- plnenie termínov, presnosť
- ochota cestovať
- zodpovednosť
- samostatnosť
- vytrvalosť
- orientácia na výkon

KTO SME?
Sme stavebná spoločnosť.

ČO ROBÍME?
Zameriavame sa na realizáciu všetkých stavebných prác, od drobných až po výstavbu rodinných domov, objektov.

ČO JE NÁŠ CIEĽ?
Naším cieľom je byť pre zákazníka voľbou číslo 1.

AKO DLHO SME TU?
Na trhu pôsobíme od roku 2019, a nechystáme sa nikam odísť :)

Tešíme sa na Vás!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt