Vedúci dívízie SLA

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacVýsledná výška mzdy je závislá od skúseností a seniority kandidáta. K základnej zložke mzdy prislúcha variabilná zložka mzdy, ktorá bude prezentovaná na pohovore u nášho klienta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme spoľahlivého kandidáta, ktorý bude pôsobiť na pozícii VEDÚCEHO TÍMU pre IT systémy a technológie.

Je to ideálna príležitosť pre človeka, ktorý sa chce viesť IT tím v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa venuje poskytovaniu profesionálnych riešení v oblasti cloudových služieb, kybernetickej bezpečnosti, vývoja a prevádzky softvérových riešení. Prostredníctvom nich dokážu ich zákazníci efektívne riadiť svoje podnikanie.

Hľadáme skúseného a energického vedúceho tímu, ktorý povedie tím IT systémov a technológií. Ako vedúci tímu budete zodpovedať za širokú škálu úloh, od riadenia a motivácie tímu až po strategické plánovanie a implementáciu riešení.

Podstatou pracovnej pozície je zabezpečenie efektívneho fungovania tímu špecialistov, sledovanie ekonomickej efektívnosti jednotlivých zákaziek a následne koordinácia a kontrola ich realizácie. K tomu patrí aktívna spolupráca s riaditeľom úseku, vedúcim programovej kancelárie a vedúcimi divízií.

Vedúci divízie má na starosti fungovanie zvereného pracovného tímu v súlade s prijatými plánmi, platnými metodikami a postupmi.

Hľadáme skúseného manažéra s prirodzenou autoritou a vodcovskými schopnosťami. Okrem svojich divízií, koordinuje subdodávateľské a externé spoločnosti a venuje sa oblasti reportingu.

Manažér na tejto pozícii musí vnímať ekonomickú stránku aktivít - nákladovosť, maržovosť a dokáže ľudsky a profesionálne pokryť všetky manažérske úlohy.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:

-zabezpečenie fungovania zvereného pracovného tímu

-koordinácia zamestnancov divízie a kontrola plnenia úloh

-v spolupráci s riaditeľom úseku definovanie cieľov pre členov tímu

- kontrolovanie vykazovania prácností, evidencia výkonov a aktuálnosť technickej dokumentácie

- navrhovanie optimálnych riešení, ich realizácia a koordinácia v požadovanej kvalite a termínoch

- zodpovednosť za technické riešenie, kvalitatívne a kvantitatívne plnenie jednotlivých zákaziek a zvereného tímu

- zodpovednosť za ochranu a bezpečnosť dotknutých osobných údajov

- reprezentácia zvereného pracovného tímu voči nadriadeným jednotkám spoločnosti

-sledovanie a vyhodnocovanie trendov v jednotlivých prvkoch a segmentoch

-predkladanie návrhov na zlepšenie

-podieľanie sa na tvorbe a zavádzaní nových produktov a služieb ​

V spoločnosti je pre nového kolegu pripravená dôkladná adaptácia, zameraná na pochopenie fungovania spoločnosti, tímu a zverených úloh. Ako nový člen tímu budete mať podporu zo strany vedenia spoločnosti a seniorných kolegov.

- možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu,

- sebarealizácia,

- príjemné a moderné pracovné prostredie,

- káva, čaj, nápoje, ovocie zadarmo počas pracovnej doby,

- možnosť pracovať formou Home office,

- HW (vlastný NTB, MT),

- účasť v DDS,

- 3 sick days,

- MultiSPORT karta na športové vyžitie a relax po práci,

- firemné teambuildingové akcie

Ďakujeme za Váš záujem o inzerovanú pozíciu. Výberový proces pozostáva minimálne z 2 kôl, pričom 2.kolo je realizované u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je úspešná IT spoločnosť, ktorá má vybudované vlastné cloudové centrum a disponuje kompetenciami, ktoré mu umožňujú poskytovať IT riešenia a služby na báze najmodernejších cloudových technológií. Pribudli aj nové produkty zamerané na posilnenie orientácie a poskytovanie služieb v súlade s trendmi IT trhu orientujúceho sa na cloud computing, mobilné riešenia, IoT, poskytovanie manažovaných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-VŠ technického zamerania

-relevantná skúsenosť v oblasti IT systémov a technológií

-silné vodcovské a riadiace schopnosti

-skúsenosť s vedením a motiváciou tímu - ideálne IT

-vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti

-schopnosť samostatnej a tímovej práce

-schopnosť analytického myslenia a riešenia problémov

-znalosť platných metodických a procedurálnych postupov v oblasti IT

-znalosť trendov IT systémov a technológií

-AJ na úrovni B2

-schopnosť riešenia krízových situácií a zvládania stresu

-skúsenosť s projektovým riadením

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt